Counter Strike Global Offensive Download to jedna z najbardziej popularnych gier w naszym kraju. To także e-sportowy fenomen, przykuwający miliony widzów i kibiców na całym świecie. Nasz serwis umożliwia download CS GO w sposób lepszy od każdego innego serwisu w Polsce: dzięki naszej nowej aplikacji pobierasz szybciej niż gdziekolwiek indziej i w dodatku nie musisz martwić się, czy gra będzie działać ponieważ nasze gry są w 100% przetestowane i gotowe do gry. Jako, że wszystkie podejmowane przez ciebie działania mają miejsce online, aby pobrać tę grę nie musicie instalować żadnych dodatkowych programów ani aplikacji. Sprawia to, że nasza aplikacja jest tak przyjazna użytkownikowi jak to tylko możliwe.

Counter Strike to słynna seria strzelanin, która jest jednym z prekursorów multiplayerowych FPSów. Po Counter Strike’u 1.6, który był gigantycznym sukcesem dla twórców z Valve, nadeszła era Global Offensive który to jeszcze przebił osiągnięcia słynnego poprzednika. W tej chwili CS jest najbardziej znaną grą e-sportową, a mecze zawodników tego e-sportu popularnością zdają się nawet przebijać większość „prawdziwych” dyscyplin sportowych. Czołowi zawodnicy zarabiają gigantyczne pieniądze i stają się swoistymi celebrytami. Wielu graczy traktuję tę grę bardzo poważnie poświęcając wiele godzin na treningi w celu podniesienia swoich umiejętności. Jeśli skorzystasz z naszego CS:GO Download możesz łatwo i szybko stać się jednym z nich.

Choć Counter Strike jest niewiarygodnie wprost grywalny to graficznie nie jest to gra która mogłaby się mierzyć z tuzami gatunku. Ma to jednak pewną zaletę: wymagania sprzętowe tej gry są naprawdę niewysokie:

Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 lub lepszy, Karta Graficzna: 256 MB + Pixel Shader 3.0 NVidia 8600 / ATI Radeon HD 2400 lub lepsza, DirectX: wersja 9.0, RAM: 1GB XP / 2GB Vista, Miejsce na Dysku: 7,6 GB, System operacyjny: Windows® 7/Vista/XP

Ciężko mi wyobrazić sobie aby czyjś komputer nie poradził sobie z tą grą. Dlatego nie wahaj się dłużej, użyj opcji Counter Strike: Global Offensive Download i ciesz się tą doskonałą grą!

gify strzalki

CS GO DOWNLOAD:

Counter Strike: Global Offensive Download

gify strzalki

Podobne Gry

2 COMMENTS

Leave a Reply